Regulamin

Szanowni Państwo witamy w ośrodku domków letniskowych LENIUCH niniejszym regulaminem postaramy się zapewnić Państwu najbardziej udane wakacje a jednocześnie usprawnić jego funkcjonowanie.

 1. Dobę hotelową zaczynamy o godzinie 14:00 kończymy o 10:00
 2. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata 30% zadatku na wskazane konto w terminie 3 dni od momentu wstępnej rezerwacji.Na przelewie prosimy podać: imię i nazwisko, datę pobytu ilość osób wypoczywających oraz numer kontaktowy telefonu.W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwację uznaje się za nieważną.
 3. Dane do przelewu:

  Ryszard Pietrzak
  Ul. Chopina 15/2
  76-150 Darlowo

  Idea Bank : 92 1950 0001 2006 0319 5767 0002

  W tytule przelewu proszę podać:

  • Imię i Nazwisko
  • Termin pobytu
  • Ilość osób wypoczywających
  • Numer kontaktowy telefonu

 4. Resztę należności za pobyt oraz opłatę klimatyczną wraz z zwrotną kaucją w wysokości 200zł pobieramy w dniu przyjazdu z chwilą wydania kluczy do domku.
 5. Nie dokonujemy zwrotu zadatku z tytułu rezygnacji z rezerwacji lub pobytu.
 6. Lipiec i sierpień – obowiązują turnusy tygodniowe (lub wielokrotność) od soboty do soboty. W przypadku krótszej rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź email.
 7. Przekazanie i zdanie domku odbywa się w obecności właściciela ośrodka. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie personelowi. Klient ponosi odpowiedzialność finansowa za każde uszkodzenie domku, bądź sprzętu będącego na jego wyposażeniu.
 8. Kategorycznie zabrania się palenia tytoniu, świec etc. w DOMKACH! Prosimy o korzystanie z popielniczek na zewnątrz obiektu.
 9. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 10. Parking na terenie posesji jest bezpłatny, jedno miejsce parkingowe przypisane jest do jednego domku.
 11. Przebywanie zaproszonych gości z poza ośrodka prosimy zgłosić personelowi.
 12. Pobyt dodatkowej osoby tylko po uzgodnieniu z właścicielem.
 13. Cisza nocna obowiązuje od 23:00 do 07:00.  Osoby postronne nie mogą przebywać na terenie ośrodka od godz. 22:00 do godz. 8:00.
 14. Dzieci bawiące się na placu zabaw, posesji znajdują się pod kontrolą i odpowiedzialnością opiekunów i są wyłącznie gośćmi obiektu „LENIUCH”.
 15. Mimo ogromnej sympatii do czworonożnych pupili, lecz w trosce o naszych najmłodszych gości obecność zwierząt tylko po uzgodnieniu z właścicielem ośrodka.
 16. Zgubienie klucza do domku obciąża klienta kosztem wymiany zamka.
 17. W przypadku rażącego łamania regulaminu goście będą proszeni o opuszczenie terenu ośrodka.

W razie jakichkolwiek pytań, uwag czy próśb pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku.

Z poważaniem
Ryszard Pietrzak

page